O NAS

Firma będzie prowadzić działalność głównie w branży usług związaną z oprogramowaniem, tworzeniem stron internetowych, e-sklepów, tworzenie aplikacji webowych jak i mobilnych. W przyszłości firma planuje rozszerzenie swoich usług o działalność związaną z dronami głownie w dziedzinach:

1. Geodezja , gdzie drony będą wykorzystywane do pomiarów w terenie, wskazywaniu lokalizacji dotychczasowych punktów osnów geodezyjnych

2. Firmy kurierskie, gdzie drony będą dostarczać paczki do odbiorców

Celem działalności firmy jest zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług

Firma będzie prowadziła stronę internetową, na której oprócz informacji, produktów i usług oferowanych będzie dostępna pod strona o nazwie PROJEKTY na której będą aktualizowane dotychczasowe prace firmy nad projektami aplikacji mobilnych i webowych gdzie osoby zainteresowane będą mogły komentować jak i w niektórych przypadkach tworzonych aplikacji na zasadzie licencji Freeware (tzw. wolne oprogramowanie) – w przypadku tego rodzaju licencji mamy możliwość użytkowania i rozpowszechniania programów za darmo, jednak bez udostępnienia kodu źródłowego. Zwykle nie musimy przechodzić procesu rejestracji. Nieodpłatne korzystanie z programów na licencji Freeware dotyczy indywidualnych użytkowników, czyli osób prywatnych. W zupełnie innej sytuacji znajdują się firmy, które zgodnie z prawem obowiązuje opłata licencyjna.

W związku z planowaną polityka marketingową firmy zwłaszcza w zakresie aktywnego przekazywaniem informacji o usługach i produktach firma będzie aktywnie funkcjonowała w obrębie portali społecznościowych  i pozycjonowaniu w przeglądarce tj. reklama w Google.

Wszystkie te czynności mają na celu stworzenie wizerunku w nawiązaniu do misji firmy.

W chwili uruchomienia działalności firma nastawiona będzie głównie na tworzenie stron internetowych oraz pisania aplikacji webowych i mobilnych. Odbiorcami w założeniach dotyczących tworzenia aplikacji webowych i mobilnych będą to osoby które oglądają filmy, podcasty z napisami polskimi lub też ebooki i woleli by zamienić text czytany na mówiony natomiast tworzenie stron internetowych tyczy się przeważnie firm które chcą posiadać swoją stronę internetową bądź też sklep internetowy, osoby znane które chcą prowadzić bloga na swojej stronie internetowej

Wybierając nazwę dla firmy kierowano się głównie dwoma kryteriami. Pierwszym było by firma kojarzyła się z branżą obracającą się w środowisku informatycznym, a drugim duży udział klientów zagranicznych.


Zdecydowano się zatem na nazwę DECIMAL która nawiązuje do misji firmy tj. do zapewnienia prostego i  przejrzystego systemu funkcjonowania tak jak układ dziesiętny ( z ang. decimal ) który jest najpopularniejszym systemem liczbowym na świecie .

Kolorem dominującym jest biały który, wyraża potrzebę osiągnięcia sukcesu w życiu. Tło natomiast jest koloru ciemno-niebieskiego, które mówi o potrzebie dokonań, tworzenia czegoś oryginalnego i docenianego, wyraża pragnienie.


• Misja
Naszą misją jest ułatwienie funkcjonowania ludziom w świecie Internetu. Przejrzystego dostępu poprzez nasze usługi i produkty które pomogą w poruszaniu się w tym świecie. Zapewniamy naszym klientom możliwość komfortowego i w przyjaznych warunkach korzystania z naszych usług w przystępnych cenach.

• Wizja
Najbogatszy człowiek na ziemi Jeff Bezos powiedział kilka fascynujących słów z którymi się utożsamiamy:

„Są trzy główne idee, które przyświecały Amazonowi przez 18 lat i dzięki którym odnieśliśmy sukces: klient na pierwszym miejscu, pomysłowość i cierpliwość”

„Bądź uparty jeśli chodzi o wizję, a elastyczny gdy chodzi o szczegóły”

„Powszechne pytanie, które pojawia się w biznesie to: dlaczego. To dobre pytanie, ale tak samo istotne jest pytanie: dlaczego nie”

Wyżej wymienione cytaty pochodzą z tej strony.

Przewiń do góry